mBank i inni najemcy już w wieżowcu Mennica Legacy Tower


2020.12.08
Autor: Urbanity.pl
W warszawskim wieżowcu Mennica Legacy Tower, który został oddany do użytku w listopadzie br., zakończyła się pierwsza faza przekazywania powierzchni biurowych najemcom.

Trwają ostatnie prace aranżacyjne powierzchni biurowej w wieżowcu Mennica Legacy Tower, w którym zakończyła się pierwsza faza przeprowadzki mBanku. W obiekcie trwają odbiory części wspólnych od generalnego wykonawcy, a już niebawem na skwerze przed budynkami kompleksu pojawi się rzeźba.

Wraz z nowym rokiem nastąpią również otwarcia w części handlowo-usługowej kompleksu. W styczniu swoją działalność zainauguruje klub fitness Zdrofit, a w marcu otwarty zostanie koncept restauracyjny Meet & Eat. Wtedy też dobiegnie końca cały proces przeprowadzek najemców do Mennica Legacy Tower.

W ciągu najbliższych kilku tygodni w ogólnodostępnym pasażu miejskim pomiędzy budynkami kompleksu zainstalowana zostanie rzeźba. W ramach inwestycji przygotowany został także zupełnie nowy fragment ulicy Waliców (pomiędzy ulicami Prostą a Pereca).

Mennica Legacy Tower to obecnie jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Warszawska inwestycja oferuje 65 963 m kw. powierzchni do wynajęcia w 140-metrowej wieży oraz w sąsiadującym, 43-metrowym Budynku Zachodnim, którego wyłącznym najemcą jest WeWork.

W części handlowo-usługowej pojawi się flagowy oddział mBanku, minimarket Carrefour oraz piekarnia Gorąco Polecam. GGH prowadzi rozmowy zmierzające do sprzedaży Mennica Legacy Tower.

Projekt architektoniczny przygotowała renomowana pracownia architektoniczna Goettsch Partners z Chicago, która na swojego lokalnego partnera wybrała uznane biuro projektowe Epstein. Generalnym wykonawcą była firma Warbud S.A.

Komentarze


  • Nikodem
    Gość
    2020-12-09 18:22:39
    To musi kosztować, właśnie podnieśli opłaty za prowadzenie kont firmowych.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.