Kolejne osiedle od Dom Development w Warszawie

2015.09.17

Dom Development zaprezentował swoją najnowszą inwestycję mieszkalną, która powstanie na warszawskim Bemowie, przy ulicy gen. T. Pełczyńskiego. Docelowo osiedle pod nazwą Premium zaoferuje około 1000 lokali mieszkalnych.

Ruszyła sprzedaż mieszkań, które powstaną w ramach pierwszego etapu Osiedla Premium, przy ulicy Pełczyńskiego w Warszawie. W tej fazie projektu powstaną dwa obiekty mieszkalne wielorodzinne z 198 mieszkaniami i taką samą ilością miejsc parkingowych znajdujących się w podziemnej hali garażowej. Pierwszy z budynków będzie miał od 1 do 7 pięter i wybudowany zostanie na planie litery U. Na parterze obiektu zaplanowano lokale handlowo-usługowe.

Generalnym wykonawcą pierwszego etapu inwestycji została firma Warbud. Planowane oddanie mieszkań w tej fazie osiedla zaplanowano na trzeci kwartał 2017 roku.

W sprzedaży znajdują się mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, których powierzchnia kształtuje się od 31,5 do 128 metrów kwadratowych. Ceny za mkw., zaczynają się od 7200 zł do ponad 8900 zł.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.