Miniaturka Osiedle Premium

Osiedle Premium
Warszawa

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Bemowo
Otaczające ulice
Pełczyńskiego, Obrońców Grodna
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2015 wrzesień
Zakończenie budowy
2018 grudzień
Inwestor/deweloper
Dom Development

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
9
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
1000

Opis

Osiedle Premium zostało wzniesione w Warszawie w dzielnicy Bemowo przy Pełczyńskiego, Obrońców Grodna. Budowa obiektów mieszkalnych rozpoczęła się w trzecim kwartale 2015 i trwała 39 miesięcy. Deweloperem inwestycji jest spółka Dom Development, a jej konstrukcją zajęły się firmy Totalbud oraz Warbud. Niedaleko znajdują się budynek Metro City i budynek Rezydencja Przy Ratuszu oraz budowany jest budynek Pełczyńskiego 20C.

Informacje dodatkowe

 • pierwszy etap inwestycji to dwa budynki mieszkalno-usługowe z 198 mieszkaniami 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 31,5 mkw. do 128 metrów kwadratowych
 • lokale handlowo-usługowe znajdują się na parterach budynków
Ostatnio zmodyfikowano 2019-01-07 09:59:48

Wiadomości o Osiedle Premium

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Premium


 • michał16
  Gość
  2016-04-03 12:21:15
  Straszny moloch. Zastanówcie się 2 razy :) Bo naprawdę opinie o deweloperze są tragiczne. Podjedźcie na inne inwestycje i popytajcie mieszkańców....maskara...

  Ktoś coś wie na temat jakiejś ciekawej alternatywy w okolicy ? jak tak, proszę o info!

 • tomasz14
  Gość
  2016-04-03 20:10:37
  szkoda że wizualizacja nie uwzględnia trasy S8 pod oknem...
  tak, zdecydowanie ta villa merkury to lepszy wybór

 • cena
  Gość
  2016-04-04 18:55:42
  co tam trasa, ale ceny to z księżyca, tak jak u dom dewelopment zresztą, chyba zapomnieli że to Bemowo.

 • Paweł
  Gość
  2017-01-03 01:13:49
  "szkoda że wizualizacja nie uwzględnia trasy S8 pod oknem " to tyczy sie głównie inwestycji metro city :) w premium mniejsza część osiedla zbliża się do s8. Co do cen to jak ktoś kupował ponad 8k to faktycznie dużo, ale pewnie spora cześć mieściła się w przedziale 7-7,5k, co przy własności gruntu jest niezłym wynikiem (chociaż lepiej jakby było jeszcze taniej )

 • wag
  Gość
  2017-05-18 23:14:13
  A ja właśnie kupuję tam mieszkanie. Molochem jest B, potem A. Pozostałe są już mniejsze. S8 nie słychać, wokół cisza i spokój. Wszystko w koło już pobudowane. Do Tesco "rzut beretem" tak jak i do przystanku tramwajowego. W przyszłości także nitka metra. Projekt budynków także bardzo ładny a osiedla zamknięte i monitorowane. Duży minus to praktycznie brak miejsc parkingowych. Pełczyńskiego to malutka i wąska uliczka a na osiedlu raptem po kilka miejsc parkingowych dla gości. Reszta miejsc naziemnych przeznaczona dla budynków F i G. Jeśli ktoś planuje zakup mieszkania, to bez zakupu miejsca parkingowego ani rusz. Tyle dobrego, że parkingi podziemne są bardzo duże.

 • Przechodzień
  Gość
  2017-09-14 19:11:15
  Chyba nie lubicie ludzi z wózkami oraz osób niepełnosprawnych? Na chodnik przy budynku na całej długości można się dostać tylko schodami. Ani jednego podjazdu na całej długości.

 • negate
  Gość
  2018-06-08 08:36:12
  mieszkałem tam pół roku. okna plastik, kiedy za płotem JW daje drewniane. izolacja akustyczna zerowa, słyszysz wszystko co się dzieje u sąsiada (dd stawia ścianki z gazobetonu, nie z cegły). mieszkając na wyższym piętrze z wentylacji czujesz wszystkie zapachy sąsiadów pod tobą, dramat.
  mieszkania jednostronne, od strony patio ciągle hałas bo rezonuje tak, że słyszysz każdy szelest.

  ogólnie nie polecam.

 • negate
  Gość
  2018-06-08 08:38:49
  a no i jeszcze komunikacja - w godzinach szczytu, czy to rano czy po południu, ta malutka uliczka pełczyńskiego stoi. po prostu stoi. czekasz kwadrans żeby wjechać w powstańców (a to jest z 200m.. i tam dalej tkwić w korku.

 • Mieszkaniec Premium
  Gość
  2018-06-15 14:41:22
  Do negate:
  Nie pisz takich głupot, bo mieszkam tam od 5 miesięcy i nie jest tak źle. Najbardziej uciążliwa jest sama budowa osiedla, ale to się skończy do końca 2018 roku. Mieszkam w budynku B i jest całkiem fajnie, duże patio za oknami, ładnie zagospodarowane. Fakt - okna plastikowe ale dobrej jakości. Wyciszenie jest dobre, wcale nie słyszę sąsiadów. Zapachów też nie odczuwam. Generalnie jestem zadowolony z mieszkania tam. Oczywiście każdy by chciał przestronny park za oknem, ale to chyba jest niemożliwe w Warszawie, a przynajmniej nie za taką cenę.

 • Przyszły mieszkaniec
  Gość
  2018-06-30 23:25:12
  Witam,
  Planuję zakup mieszkania w ostatnim od strony obwodnicy budynku (etap E). Zastanawiam się jak wygląda tam sytuacja z hałasem od s8, czy jest bardzo uciążliwy? Co prawda mieszkanie ma mieć okna od strony patio, ale czy dzięki temu hałas nie będzie słyszalny? Proszę o opinię mieszkańców

 • negate
  Gość
  2018-07-18 17:27:36
  @ Mieszkaniec Premium to nie są głupoty tylko obserwacje z półrocznego pobytu. Nie mam tam lokalu wiec ani mnie to ziębi ani grzeje. Piszę o sytuacji z bloku 14, bez literek. Może u Ciebie jest inaczej albo może strach się przyznać wtopy z 40 letnim kredytem na coś takiego ;)

  Nie jest miło gdy wieczorem siadasz do kolacji i z wentylacji bije smród papierochów palonych niżej przez sąsiada czy też smażonej przez niego ryby. Ja mu nie bronię, jest u siebie, ale śmierdzący problem i ch.. jowa wentylacja jest faktem.

  Co do akustyki, to może masz cichych sąsiadów, albo jeszcze nie wszyscy się wprowadzili, ale fizyki nie oszukasz i ten cienki gazobeton będzie przepuszczał co głośniejszą rozmowę, muzykę, że o ryku albo małoletnich pociech nie wspomnę. A w tym wąskim betonowo-krzaczastym patio rezonuje każdy szelest, więc jak u kogoś na balkonie jest impreza to nie śpi cały blok.

 • citi
  Gość
  2018-07-20 11:10:58
  Z tą wentylacja to jest standard niezaleznie od tego czy to jest DD czy inny deweloper dopuki wentylacja nie będzie robiona jako hybrydowa lub mechaniczna to zapachy beda sie sporadycznie pojawiac

 • Prawie mieszkaniec
  Gość
  2018-07-31 20:23:00
  Uwaga!!! Namawiam wszystkich do obejrzenia dokładnie garażu. Grzyb jest przerażający - Budynek C. Konsultowałem to z fachowcami i niestety nie mam dobrych wieści dla mieszkańców tego budynku. :( Izolacja jest delikatnie mówiąc........ nie wiem jak jest w pozostałych budynkach ale tam jest istne bagno.

 • michal
  Gość
  2019-11-07 10:00:34
  Byłem zachęcony pozytywnymi opiniami o deweloperze.
  Po prawie dwóch latach co mogę stwierdzić z doświadczenia:
  - niezgodność opisu technicznego z wykonaniem
  ( na osiedlu miały być domofony, były dopiero po interwencji, )
  - zacieki na wszystkich balkonach
  - system bezrynnowy który nie działa i zalewa balkony
  - zalana hala garażowa przy każdym deszczu powyżej 20 minut
  - brak odwodnienia w ogródkach- woda stoi i robią się czopy
  - spadające z balkonów szklane barierki które od pół roku miało DD wymienić
  - przy odbiorze mieszkania przez 6 h z Rodexem i DD próbowałem dowieść swoich racji na podstawie prawa budowlanego
  - przedłużony o 6 miesięcy akt notarialny ostateczny bo DD na sąsiedniej działce planowało budowę kolejnego etapu i bali się zaskarżernia
  - Administracja Malgrando która współpracuje od lat z deweloperem i im służy zamiast zajmować się ważnymi sprawami.

  Marketing, biuro, handlowcy, cukierki, ciasteczka w biurach to wspaniała obietnica cudownego mieszkania.
  Niestety nie mogę podzielić po tych 2 latach zachwytu jaki miałem, gdy wychodziłem z biura.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.