Już tylko Varso Tower bez wiechy

2019.09.03

Na budowie warszawskiego kompleksu Varso odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy. Kolejny biurowiec osiągnął swoją docelową wysokość, do którego firmy wprowadzą się wiosną 2020 roku.

W miniony piątek na budowie Varso Place odbyło się zawieszenie wiechy. Tym razem swoją docelową wysokość osiągnął drugi, 90-metrowy budynek biurowy, który zaprojektowany został przez pracownię HRA Architekci. Pierwsze firmy wprowadzą się do biurowca wiosną przyszłego roku. Inwestorem jest HB Reavis.

Przypomnijmy, że w marcu br., wiecha zawieszona została również na budynku Varso 1, który zagospodarowany zostanie pod hotel NYX. 81-metrowy obiekt ukończony zostanie jeszcze w tym roku, a jego generalnym wykonawcą jest firma Warbud.Varso Place to powstający kompleks trzech budynków na działce u zbiegu alei Jana Pawła II z ulicą Chmielną. Inwestycja o łącznej powierzchni 144 000 mkw. składa się z hotelu NYX, biur, pasażu ze sklepami i restauracjami oraz klubu fitness, centrum medycznego czy ogólnodostępnego tarasu widokowego.Największe emocje budzi oczywiście 310-metrowy wieżowiec Varso Tower, który oddany zostanie na końcu. Za jego projekt odpowiada pracownia Foster + Partners.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.