Jedna z największych przebudów powierzchni biurowej w Warszawie. Zobacz nową siedzibę firmy Uniqa


2022.07.06
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Pracownicy firmy Uniqa (dawniej AXA) mogą już korzystać z przebudowanej przestrzeni do pracy mieszczącej się w stołecznym wieżowcu Warsaw Trade Tower.

Przebudowa powierzchni biurowej firmy Uniqa w Warsaw Trade Tower to jeden z największych projektów fit out. W ramach inwestycji generalny remont został przeprowadzony na powierzchni ponad 11 000 metrów kwadratowych. Prace realizowane pod nadzorem i koordynacją działu Workplaces w Globalworth Poland wykonała firma Muniak wraz z innymi wykonawcami.

Projekt składał się z robót wyburzeniowych na kilku piętrach biurowca i wykonanie kompletu prac. Przebudowano instalacje sanitarne (m.in. wentylacja, klimatyzacja, wyciąg spalin), instalacje elektryczne (zasilanie, niskie prądy, oświetlenie, SSP), a także wyposażono w meble.

ZOBACZ WNĘTRZA SIEDZIBY UNIQA W WARSAW TRADE TOWER

UNIQA jest drugą co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Austrii z ok. 21-proc. udziałem w rynku. Jest obecna w 15 krajach w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, m.in. Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, na Węgrzech, w Kosowie, Macedonii Północnej, Czarnogórze, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji oraz Ukrainie.

Warsaw Trade Tower to warszawski wieżowiec o wysokości 208 metrów i powierzchni biurowej wynoszącej ponad 45 000 mkw. Biurowiec zlokalizowany jest przy ulicy Chłodnej 51 na Woli, w pobliżu skrzyżowania ulicy Towarowej i alei Solidarności. Do grona najemców wieżowca należą m.in. MSD, American Express, Avanssur, BNI i Mattel, którzy mają do dyspozycji ponad 400 miejsc parkingowych, nowoczesną przestrzeń dla rowerzystów z szatniami i prysznicami oraz części wspólne. W kwietniu 2019 roku nieruchomość uzupełniła portfolio Globalworth.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.