Jeden z najwyższych wieżowców w stolicy z nowym zarządcą

2020.12.11

Spółka Globalworth, która jest właścicielem ponad 200-metrowego wieżowca Warsaw Trade Tower została jednocześnie jego zarządcą.

Warsaw Trade Tower to jedna z ikon wież biurowych w Warszawie, która wybudowana została jeszcze pod koniec lat 90. Od grudnia wysokościowiec jest jest zarządzany przez jego właściciela – spółkę Globalworth. Już ponad 560 000 mkw. w nieruchomościach w polskim portfolio spółki zarządzanych jest przez property managerów tej spółki.

W ostatnich latach doszło do gruntownej modernizacji głównego lobby wieżowca, a kolejne zmiany czekają również powierzchni wspólne w Warsaw Trade Tower. Globalworth, który jest właścicielem obiektu od 2019 roku ma w planach ulepszenia techniczne i funkcjonalne biurowca.

Warsaw Trade Tower jest 42-piętrową wieżą biurową, która znajduje się na warszawskiej Woli przy ulicy Chłodnej. Biurowiec oferuje ponad 45 000 mkw. powierzchni najmu, na której swoją siedzibę ma ma firma ubezpieczeniowa AXA, a także takie firmy jak m.in. American Express, Avanssur, Leroy-Merlin i Mattel. Użytkownicy wieżowca mogą korzystać z ponad 400 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.