Innowacyjne studio fitness australijskiej sieci w Warsaw Trade Tower

2022.01.21

Z końcem stycznia otwarte zostanie w Polsce innowacyjne studio fitness popularnej australijskiej sieci F45, której twarzą jest David Beckham i Mark Wahlberg.

Wieżowiec Warsaw Trade Tower na warszawskiej Woli niebawem stanie się drugim w Polsce miejscem, w którym otwarte zostanie studio F45, należące do dynamicznie rozwijającej się australijskiej sieci fitness, która obecna jest już w 2500 lokalizacjach w 45 krajach. Twarzą marki jest David Beckham i Mark Wahlberg.

Oficjalne otwarcie studia w Warsaw Trade Tower nastąpi 29 stycznia o godzinie 9:00 i właśnie z tej okazji przygotowanych zostanie dla mieszkańców Warszawy i najemców WTT wiele atrakcji, w tym m.in. możliwość bezpłatnego zbadania składu masy swojego ciała i konsultacji z trenerem personalnym. Obecnie prowadzona jest ponadto limitowana przedsprzedaż karnetów z gwarancją dożywotniej zniżki.

F w jej nazwie oznacza angażujący całe ciało interwałowy trening funkcjonalny, a 45 (min.) to całkowity czas spędzony na sesji. F45 to hybryda pomiędzy energetycznymi i motywującymi zajęciami w grupie, a nastawionym na technikę i rezultaty treningiem personalnym.

Warsaw Trade Tower to liczący ponad 200 metrów jeden z najbardziej rozpoznawalnych biurowców na mapie Warszawy. Wieżowiec, który zlokalizowany jest przy ulicy Chłodnej 51 na Woli, oferuje ponad 45 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. W biurowcu swoją siedzibę ma firma ubezpieczeniowa UNIQA, a także m.in. MSD, American Express, Avanssur, Leroy-Merlin i Mattel.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.