Hotel Europejski w Warszawie z powierzchnią biurową

2015.04.20

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana na współwyłącznego reprezentowania spółki H.E.S.A. przy kompercjalizacji lokali biurowych w warszawskim Hotelu Europejskim.

Powierzchnia biurowa w budynku będzie mieściła się na dwóch nadbudowanych kondygnacjach. Na przysżłych najemców czekać będzie 7 tys. mkw. powierzchni najmu o standardzie klasy A+. Obecnie trwają prace związane z nadbudową obiektu i jego renowacją. Zakończenie inwestycji zaplanowano na koniec 2016 roku.

Hotel Europejski znajduje się przy Krakowskim Przedmieściu i pl. Piłsudskiego w Warszawie. Budynek został wybudowany w połowie XIX wieku, według projektu wybitnego polskiego architekta włoskiego pochodzenia Henryka Marconiego. Budynek był jednym z najnowocześniejszych obiektów hotelowych w Europie, a w okresie międzywojennym najbardziej luksusowym hotelem w Polsce.

W 2005 roku nowym właścicielem hotelu zostali spadkobiercy przedwojennych właścicieli.

W budynku mieścić się będzie również SPA marki Raffles, eksluzywne sklepy, restauracje oraz kawiarnie. Łącznie powierzchnia handlowo-usługowa obiektu to 2,7 tys. mkw.

Firma Cushman & Wakefield jest odpowiedzialna za komercjalizację dwóch nadbudowanych kondygnacji biurowych, gdzie każda z nich będzie miała powierzchnię około 3,5 tys. mkw. Dla najemców czekać będzie również 3-poziomowy parking na 80 miejsc.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Hotel Raffles Europejski Warsaw, Cushman & Wakefield Healey & Baker

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.