Alior Bank jednym z pierwszych najemców Europejskiego

2018.07.23

Na mapę Warszawy powróciła jedna z ikon architektury tego miasta, czyli pieczołowicie odrestaurowany budynek, który stał się siedzibą pięciogwiazdkowego hotelu sieci Raffles. Obiekt oferuje również przestrzeń biurową.

Jednym z pierwszych najemców Europejskiego jest Alior Bank, który 5 czerwca otworzył dla swoich klientów flagowy oddział private banking. Najemca zajął lokal o powierzchni prawie 450 metrów kwadratowych, zlokalizowana na przedostatniej kondygnacji budynku, od strony Krakowskiego Przedmieścia. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację części biurowej i handlowej jest firma Cushman & Wakefield.

Europejski Office to prawie 7 000 mkw. powierzchni biurowej w standardzie techniczmym klasy A+, która mieści się na dwóch najwyższych kondygnacjach hotelu Raffles Europejski Warsaw. Inwestycja oferuje łącznie także 200 miejsc parkingowych, z czego 80 stanowisk znajduje się w podziemnym garażu, a kolejne 120 wokół budynku.

Dla komfortu najemców i gości, na terenie budynku przewidziano szereg restauracji, kawiarni oraz punktów handlowo–usługowych. Na parterze mieszczą się trzy sale konferencyjne wyposażone w sprzęt techniczny najnowszej generacji. Do dyspozycji większych wydarzeń przeznaczona została elegancka sala balowa, mogąca przyjąć nawet 250 gości przy stołach bankietowych.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Hotel Raffles Europejski Warsaw, Cushman & Wakefield Healey & Baker

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.