WeWork z lokalizacją w Europejskim

2018.10.05

W budynku Europejski Offices otwarte zostanie biuro WeWork, czyli sieci oferującej powierzchnie i usługi oraz tworzącej społeczności, która obecnie posiada ponad 268 tys. członków na całym świecie.

WeWork otworzy swoją najnowszą warszawską lokalizację w Europejskim, czyli dawnym Hotelu Europejski, który po metamorfozie stał się budynkiem wielofunkcyjnym. W obiekcie znajduje się zarówno przestrzeń biurowa klasy A+ oraz handlowa. Europejski to także najbardziej reprezentacyjny hotel w Polsce, Raffles Europejski Warsaw.

WeWork, dzięki któremu przedsiębiorcy i przedsiębiorstwa będą rozwijali swoje firmy, pomysły i produkty, obecny jest w ponad 280 lokalizacjach w 77 miastach na całym świecie.

Europejski Offices posiada wiele udogodnień, takich jak restauracje, kawiarnie czy dedykowane miejsca parkingowe - 80 w garażu podziemnym oraz 120 wokół budynku. W budynku dostępne są również trzy w pełni wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne sale konferencyjne.

W Europejskim swoje biura otworzyły również m.in. redakcja magazynu VOGUE Polska i flagowy oddział private banking Alior Banku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.