Grupa Asbud kupiła grunty przy Rondzie Daszyńskiego

2017.08.03

Grupa Asbud umacnia swoje zaangażowanie na warszawskiej Woli. Właśnie została sfinalizowana transakcja zakupu przez Asbud działki o powierzchni 17.917 m kw. położonej w pobliżu ul. Towarowej i Prostej 69. Teren przeznaczony będzie pod 900-mieszkaniowy kompleks, składający się z dwóch 30-piętrowych wieżowców mieszkalnych.

Ten zakup to nie tylko kolejny krok na naszej drodze do zdobycia pozycji lidera na warszawskim rynku mieszkaniowym, ale też propozycja nowego standardu wieżowców mieszkalnych w stosunkowo atrakcyjnych cenach, zbudowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Zmienia się sposób myślenia ludzi, zmieniają się potrzeby oraz trendy związane ze stylem życia, więc zmieniamy się i my, by adekwatnie odpowiadać na nowe potrzeby stawiane rynkowi mieszkaniowemu


- mówi Raied Tanous, Dyrektor Zarządzający Asbud Group.

Dzięki doskonałej infrastrukturze oraz wygodnemu skomunikowaniu, okolice Ronda Daszyńskiego rozwijają się obecnie niezwykle dynamicznie. Z tego też powodu rośnie zapotrzebowanie na nowe powierzchnie nie tylko w sektorze biurowym, ale także mieszkaniowym.

Grupa Asbud jest niezwykle aktywna w tej części miasta, komercjalizując obecnie cztery projekty: dwa mieszkaniowe (Grzybowska 85, Metropoint) z około tysiącem mieszkań i dwa biurowe (Karolkowa Business Park i Metropoint Office). Łączny metraż tych inwestycji to ok. 80.000 m kw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

 • WARSAWSKYLINEactual
  WARSAWSKYLINEactual
  Użytkownik
  2017-08-03 19:50:39
  O M G !
  SZ U P E R!

 • Hubertao
  Gość
  2017-08-03 20:10:17
  Ceiaw jestem kiedy wizki się pojawią tych 2 30piętrowców. Oj gdyby faktycznie powstały tam dwa takie wysokościowe apartamenty to witaj Europo :)

 • Qwertyk
  Gość
  2017-08-03 20:20:16
  Oby te budynki by szklane podobnie, jak Cosmopolitan... czy większość wieżowców mieszkalnych w centrum Toronto.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.