Apartamentowiec Metropoint w Warszawie z generalnym wykonawcą


2017.07.03
Autor: Urbanity.pl
Na warszawskiej Woli, przy ulicy Karolkowej firma Asbud Group rozpoczęła budowę inwestycji apartamentowej Metropoint, której generalnym wykonawcą została spółka Budimex. Obiekt zostanie oddany do użytku w I kwartale 2019 roku.

Metropoint przy Karolkowej to dwa 13-kondygnacyjne budynki realizowane pod nazwami Nort i South. W pierwszym z nich zaplanowano 97 apartamentów oraz lokale usługowe w parterze, a w drugim natomiast 234 mieszkania o wysokiej jakości w metrażach od 33 do 129 metrów kwadratowych.

W kwartale wyznaczonym ulicami: Grzybowską, Karolkową i Hrubieszowską zrealizujemy 3 budynki apartamentowe w inwestycji Grzybowska 85 oraz dwa budynki w ramach Metropoint (łącznie 1 000 mieszkań). Z bardzo dobrymi wynikami sprzedaży mieszkań oraz regularnym wprowadzaniem do oferty kolejnych projektów, jesteśmy jednym z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów


- podkreśla Raied Tanous, Dyrektor Zarządzający Asbud Group.

Projekt architektoniczny przygotowało biuro FS&P Arcus. Inwestycja Metropoint zostanie oddana do użytku w pierwszym kwartale 2019 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.