Przy Karolkowej na Woli powstanie inwestycja Metropoint


2016.10.11
Autor: Urbanity.pl
Asbud Group wprowadził do sprzedaży mieszkania, które powstaną w ramach pierwszego etapu warszawskiej inwestycji Metropoint. Łącznie w tej części projektu znajdzie się 97 mieszkań o powierzchni od 33 do 129 metrów kwadratowych. Ceny zaczynają się od 10 050 zł za mkw.

Na warszawskiej Woli, firma Asbud Gropu zrealizuje dwa budynki mieszkalne pod nazwą Metropoint. Przy ulicy Karolkowej, w pierwszym etapie znajdzie się 97 mieszkań, w rozkładach - kawalerki o powierzchni od 33 mkw., po 4-pokojowe apartamenty z metrażem nawet 129 mkw.

Mieszkania znajdujące się na pierwszym piętrze będą posiadały ogródki, natomiast lokale znajdujące się na ostatnich kondygnacjach - przestronne tarasy. Parter obiektu został zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe.

Dodatkowo w kamienicy, która zostanie wkomponowana w zabudowę ulicy Karolkowej również mieściły się będą mieszkania od kawalerek po 100-metrowe lokale 4-pokojowe.

Cały 2016 rok jest dla nas okresem intensywnej pracy i wielu nowych projektów z sukcesem wprowadzanych na rynek. Tylko w samym rejonie ulic Karolkowej i Grzybowskiej przygotowujemy obecnie niemal 1000 mieszkań, których realizację zakończymy w większości do końca 2018 roku


- powiedział Raied Tanous, Dyrektor Zarządzający Asbud Group.

Koncepcję architektoniczną inwestycji Metropoint przygotowała pracownia FS&P Arcus. Zakończenie realizacji warszawskiego projektu zaplanowano na drugi kwartał 2019 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.