Asbud zrealizuje projekt Grzybowska 85 w Warszawie

2016.03.09

Firma Asbud wprowadziła do sprzedaży w lutym br., mieszkania, które powstaną w ramach pierwszego etapu inwestycji Grzybowska 85 w Warszawie. Docelowo zespół budynków mieszkalnych składał się będzie z 500 mieszkań.

W lipcu bieżącego roku rozpocznie się budowa pierwszego etapu projektu Grzybowska 85, w którym powstanie 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z 174 mieszkaniami o powierzchni od 35 do 82 metrów kwadratowych oraz jeden lokal handlowo-usługowy.

Docelowo powstaną trzy niezależne budynki z 501 lokalami mieszkalnymi. Większość mieszkań będą to dwupokojowe lokale, ale w ofercie znajdują się także kawalerki oraz mieszkania trzy- i czteropokojowe. Ostatnia kondygnacja zostanie zagospodarowana pod apartamenty z dużymi tarasami, na pozostałych piętrach lokale będą miały przestronne loggie.

Wejście do apartamentów Grzybowska 85 będzie prowadziło przez reprezentacyjne lobby z recepcją. Pod przestronnym patio znajdzie się 2-kondygnacyjna hala garażowa.

Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia FS&P Arcus. Pierwsze prace budowlane ruszą w lipcu 2016 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.