Global Services TV wprowadza się do biurowca Karolkowa Business Park

2017.01.25

Firma Global Services TV wynajęła powierzchnię biurową w warszawskim budynku biurowym Karolkowa Business Park, który obecnie skomercjalizowany jest w 87 proc. Właścicielem obiektu jest Asbud Group.

Global Services TV, jako operator platformy car.tv, jest jednym z największych europejskich firm, które specjalizują się w kompleksowym zagospodarowywaniu pozostałości po szkodach komunikacyjnych.

W biurowcu Karolkowa Business Park, firma wynajęła 346 metrów kwadratowych powierzchni biurowej na 9 piętrze budynku. Najemcę w negocjacjach reprezentowała firma Cushman & Wakefield.

Karolkowa Business Park to nowoczesny budynek biurowy oddany do użytku w styczniu 2015 roku. Biurowiec oferuje około 18 600 mkw., powierzchni w standardzie klasy A, z czego ponad 2 600 mkw., zajmują pomieszczenia handlowo-usługowe.

Najemcami warszawskiego budynku są takie marki jak: Electrolux Poland, Onwelo, Tarkett, Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów - Nowakowski i Wspólnicy, Electrolux Taste Center, salon treningowy RiDE Warsaw oraz restauracja Shoku, Columbus Coffee, Nail Spa i FRAC.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Karolkowa Business Park, Cushman & Wakefield Healey & Baker, Asbud

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.