Biurowiec z elementami odrestaurowanej starej fabryki na Woli ma nowego doradcę


2021.11.15
Autor: Urbanity.pl
W nowym biznesowym centrum Warszawy znajduje się biurowiec Karolkowa Business Park, którego doradcą ds. wynajmu została firma Savills.

Karolkowa Business Park to nowoczesny biurowiec klasy A, który zlokalizowany jest na Woli, u zbiegu ulic Karolkowej i Grzybowskiej. Architektura 11-piętrowego budynku łączy nowoczesną szklaną fasadę z elementami odrestaurowanej starej fabryki.

Oddany do użytku w 2015 roku biurowiec oferuje 18 500 mkw. przestrzeni do pracy, a doradcą ds. wynajmu została właśnie firma Savills. Karolkowa Business Park posiada wiele rozwiązań proekologicznych potwierdzonych certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent.

Karolkową Business Park na tle innych biurowców na Woli wyróżnia przede wszystkim postindustrialna architektura. Najemcy budynku mogą ponadto cieszyć się z licznych udogodnień, w tym dużej liczby miejsc parkingowych oraz dostępu do szerokiej gamy usług i lokali handlowych. Szczególnie atrakcyjnym udogodnieniem są zielone tarasy na dachu, które podkreślają ekologiczny charakter nieruchomości i z których mogą korzystać wszystkie firmy posiadające biuro w budynku” - mówi Monika Wakulska, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.