Finowie z kolejnym projektem w Warszawie

2019.09.19

Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa 13-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego Dom Mehoffera w Warszawie, którego deweloperem jest fińska firma YIT.

Firma YIT zakupiła grunt o łącznej powierzchni ponad 6 800 metrów kwadratowych, który znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Mehoffera i Światowida na warszawskim Tarchominie. Inwestycja ma łączyć elementy fińskiego budownictwa z akcentami twórczości znanego malarza Józefa Mehoffera.

Dom Mehoffera będzie 13-kondygnacyjnym budynkiem, w którym znajdzie się 129 mieszkań o metrażach od 27 do 81 mkw. W ofercie dostępne są kawalerki oraz lokale 2-,3- i 4-pokojowe. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań wyniesie ponad 6 600 mkw.

Inwestycja zaoferuje również dwa lokale handlowo-usługowe o łącznej powierzchni ponad 1 300 mkw., w parterze obiektu oraz podziemną halę garażową na 179 miejsc postojowych,

Deweloper dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę. Pierwsze prace budowlane rozpoczną się jeszcze w tym roku. Niebawem ogłoszony zostanie przetarg na wybór generalnego wykonawcy. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Brit Plan.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.