Dom Mehoffera w Warszawie - rusza przedsprzedaż

2020.02.10

Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji mieszkaniowego fińskiego dewelopera YIT przy ulicy Mehoffera 23 w Warszawie. Prace budowlane już się rozpoczęły.

Fiński deweloper YIT rozpoczął budowę i przedsprzedaż inwestycji Dom Mehoffera, który zlokalizowany będzie na warszawskim Tarchominie. Generalnym wykonawcą jest firma Erbud.

Dom Mehoffera to kaskadowy budynek z z 7, 10 i 13 kondygnacjami, w którym łącznie znajdzie się 129 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 do 81 metrów kwadratowych i układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Wszystkie lokale posiadały będą duży balkon i loggie. W podziemnej hali garażowej znajdzie się 179 miejsc parkingowych, z czego część będzie wyposażona w ładowarki do samochodów elektrycznych i hybrydowych. Parter budynku zostanie zagospodarowany pod lokale usługowe.

W Domu Mehoffera nie zabraknie również elementów sztuki, m.in. dzięki wywieszonym reprodukcjom dzieł znanego malarza i grafika Józefa Mehoffera. Elewację wyróżni elegancki spiek kwarcowy oraz materiały drewnopodobne.

Oddanie do użytku inwestycji zaplanowano na drugą połowę 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.