Ekspansja Citi Service Center w Generation Park

2017.11.02

Citi Service Center Poland, jako największy najemca warszawskiego kompleksu Generation Park, wprowadzi się na pozostałą powierzchnię biurową w pierwszym biurowcu inwestycji należącej do firmy Skanska.

Dotychczasowy najemca budynku biurowego Generation Park, który zajmował prawie 19 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu, dokonał ekspansji o dodatkowe 5 200 mkw. w pierwszym biurowcu kompleksu. Dzięki powiększeniu powierzchni, najemca stworzy w Warszawie jedno z największych centrów tego typu Citi na świecie.

W negocjacjach najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

W grudniu br., rozpocznie się stopniowe wprowadzanie pracowników City Service Center Poland do Generation Park X, tak aby do kwietnia 2018 zająć całą wynajętą powierzchnię.

Generation Park to nowoczesny kompleks biurowy, powstający na działce przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Docelowo inwestycja składała się będzie z trzech obiektów X, Y i Z. Obecnie trwają prace wykończeniowe w pierwszym biurowcu, który otrzyma pozwolenie na użytkowanie na przełomie listopada i grudnia oraz prace przygotowawcze do dwóch kolejnych budynków Y i Z.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.