Dobra passa wieżowca Warsaw Trade Tower

2018.06.05

W lipcu br., do warszawskiego wieżowca Warsaw Trade Tower wprowadzi się francuska sieć hipermarketów budowlanych Leroy Merlin, wchodząca w skład ADEO.

Leroy Merlin, jako 3 największy gracz na światowym rynku DIY (produkty i usługi dla domu i ogrodu) wynajął 831 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w biurowcu Warsaw Trade Tower, która uzupełnia powierzchnię biurową Centrali firmy, znajdującą się na warszawskiej Pradze. Za finalizację umowy odpowiedzialna była firma doradcza Colliers International, która pośredniczyła w rozmowach między najemcą a właścicielem obiektu - funduszem Akron Investment Central Eastern Europe II i jego asset managerem – firmą Heitman.

Podpisanie umowy z francuska sieć hipermarketów budowlanych oznacza, że wieżowiec został wynajęty w 92,76 proc. Pracownicy Leroy Merlin wprowadzą się do nowego biura w lipcu br.

Warsaw Trade Tower (WTT) jest jednym z pierwszych wolskich wieżowców, który powstał pod koniec lat 90. W latach 2015-2016 przeprowadzona została modernizacja obiektu, co spowodowało, że biurowiec uzyskał ocenę Very Good w procesie certyfikacji środowiskowej BREEAM In-Use.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.