Do wieżowca Mennica Legacy Tower wprowadzi się międzynarodowa kancelaria prawna

2018.09.18

Noerr Biedecki sp.k., polski oddział międzynarodowej kancelarii prawnej Noerr, wynajął 1 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w warszawskim kompleksie Mennica Legacy Tower.

Nowy najemca jest drugą, po Allen & Overy, kancelarią prawną, która zdecydowała się ulokować swoją siedzibę w kompleksie realizowanym przez Golub GetHouse i Mennicę Polską S.A. Najemcę w procesie negocjacji reprezentowała Cresa, a Golub GetHouse doradzały Colliers International oraz Greenberg Traurig LLP.

Biuro Noerr Biedecki sp.k. mieściło się będzie na 16. piętrze wieży Mennica Legacy Tower, a umowa podpisana została na okres kilku lat.

Warszawska inwestycja powstaje przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie. Mennica Legacy Tower to 140-metrowa wieża oraz sąsiadujący z nią 43-metrowy Budynek Zachodni. Łącznie kompleks oferuje 65 630 mkw. powierzchni biurowej.

Za projekt architektoniczny kompleksu odpowiada renomowana pracownia architektoniczna Goettsch Partners z Chicago, która na swojego lokalnego partnera wybrała uznane biuro projektowe Epstein. Wieżowiec zostanie oddany do użytku na jesień 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.