Deweloper pozyskał 125 mln zł na budowę osiedla domów w Wilanowie


2023.04.11
Autor: Piotr Maślak
Real Management S.A. pozyskał finansowanie na budowę osiedla domów jednorodzinnych w dzielnicy Wilanów. Budowa warszawskiej inwestycji przy Stefana Korbońskiego rozpoczęła się w lutym br.

Santander Bank Polska S.A. udzielił finansowania w wysokości 125 mln zł na budowę osiedla mieszkaniowego Neo Natolin w warszawskim Wilanowie. Inwestycja dewelopera Real Management powstaje na działce przy ulicy Stefana Korbońskiego. W procesie pozyskiwania finasowania firmie doradzał Zespół Bankowości i Finansów kancelarii Dentons.

To finansowanie, razem z wkładem własnym inwestora pokrywa pełne zapotrzebowanie budżetu i pozwala skupić się na dalszej realizacji inwestycji
powiedział: Marcin Malka, Prezes Zarządu Real Management S.A.

Obecnie w budowie znajduje się pierwszy etap osiedla, który zakłada budowę 84 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej. Działki pod każdy lokal mają powierzchnię między 580 a 990 mkw. Oddanie do użytku ma nastąpić na początku 2024 roku.

Projekt architektoniczny inwestycji powstał na deskach pracowni APA Wojciechowski. Plan zagospodarowania terenu obejmuje przestrzenie do wspólnego spędzania czasu, alejki, staw czy zakątki z małą architekturą. Kolejne etapy osiedla zakładają budowę budynków wielorodzinnych, szkół, parków i placówek kulturalnych.

Docelowo Neo Natolin zaoferuje 300 lokali mieszkalnych na na 36,5-hektarowej działce.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.