Osiedle luksusowych domów powstaje w Wilanowie. W budowie pierwszy etap inwestycji


2023.05.19
Autor: Bartosz Motorek
W stołecznym Wilanowie trwa budowa osiedla domów jednorodzinnych, wolnostojących, dwulokalowych w ramach osiedla Neo Natolin. Inwestorem jest Real Management SA. Obecnie w realizacji znajduje się pierwszy etap inwestycji.

Neo Natolin to zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wolnostojących, dwulokalowych, z garażami indywidualnymi, który docelowo liczył będzie 300 domów. Inwestycja powstaje w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Stefana Korbońskiego, na terenie o powierzchni 36,5 ha.

W budowie obecnie znajduje się pierwszy etap inwestycji, którego wykonawcą jest Totalbud SA. Ta część luksusowego osiedla wznoszona jest na czterech działkach – A, B, C i D. W zakresie realizacji Totalbudu znajdują się zróżnicowane między sobą pod względem metrażu domy typu CD (180-220 mkw.) oraz identyczne domy typu CC o powierzchni 220 mkw. Prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Na części budynków zakończono roboty żelbetowe, murowane ściany konstrukcyjne i konstrukcje dachowe budynków.

W czterech budynkach wykonawca jest na etapie poszycia dachów. Wkrótce ruszą roboty przy montażu instalacji elektrycznych i sanitarnych.

Jest to realizacja w sektorze premium i zarówno jakość materiałów, jak i estetyka całości osiedla zasługują na podkreślenie. Odległości między budynkami są relatywnie duże i duże są również ogrody przy domach. Osiedle zaoferuje sporą przestrzeń do własnego zagospodarowania każdemu właścicielowi domu. Jest tutaj duża przestrzeń na prywatność, co nie jest częstym zjawiskiem w obecnym budownictwie - mówi kierownik budowy z ramienia Totalbudu Ewelina Rojek.

Wszystkie budynki na trzech działkach, na jakich pracuje Totalbud będą ukończone w stanie surowym do końca bieżącego roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia APA Wojciechowski, a inwestorem Real Management SA.

Komentarze


 • rocky
  Gość
  2023-05-19 16:35:34
  widzieliście kiedyś luksusowy dom?

 • Gość
  Gość
  2023-05-22 15:59:55

  szkoda, że zdjęcia, które wstawiacie pochodzą z zakresu firmy konkurencyjnej

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.