Budynek o nietypowej kaskadowej bryle stanie na styku dwóch dzielnic Warszawy – Włoch i Ochoty


2021.12.06
Autor: Urbanity.pl
VINCI Immobilier Polska dysponuje już pozwoleniem na budowę dla swojej najnowszej inwestycji mieszkaniowej w Warszawie - Kaskady Krakowska.

Kaskady Krakowska będzie 10-kondygnacyjnym budynkiem wielorodzinnym o kaskadowej bryle, zlokalizowanym przy Alei Krakowskiej 285 na styku dwóch dzielnic Warszawy – Włoch i Ochoty.

Na początku listopada deweloper uzyskał pozwolenie na budowę, a w grudniu ruszył z oficjalną przedsprzedaż mieszkań. W ofercie VINCI Immobilier Polska znalazły się 102 lokale w tym 93 mieszkania, 9 lokali niemieszkalnych oraz 6 lokali o charakterze handlowo-usługowym mieszczących się w parterze. Mieszkania mają zróżnicowane metraże od 33 do 106 mkw. i rozkładach od kawalerek po lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe.


Każde mieszkanie zostało wyposażone w balkon, loggie, taras lub ogródek na parterze. W elewacjach użyto odcieni bieli i szarości, dodano okna panoramiczne oraz szklane balustrady balkonowe. Całość projektu Kaskady Krakowska uzupełnia strefa rekreacyjna z małą architekturą. Za projekt architektoniczny odpowiada Pracownia Architektoniczna 4 am Architekci.

Obecnie deweloper jest na etapie wyboru generalnego wykonawcy inwestycji.

Komentarze


  • maresuav
    Gość
    2021-12-09 00:10:02
    O, kurcze, jaki brzydal!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.