Inwestycja o wyjątkowej architekturze przy Krochmalnej z widokiem na warszawskie Śródmieście


2023.02.15
Autor: Bartosz Motorek
Wkrótce rozpocznie się budowa nowej inwestycji firmy Vinci Immobilier Polska w Warszawie. Na pograniczu Śródmieścia i Woli powstać ma luksusowy apartamentowiec m.in. z dwukondygnacyjnymi penthouse'ami. Trwa przetarg na generalnego wykonawcę inwestycji.

Rezydencja Krochmalna to najnowsza warszawska propozycja firmy Vinci Immobilier Polska. Stołeczna inwestycja dewelopera, którego projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni Atelier7architektura Gnich, wkrótce wejdzie w fazę realizacji.

Przy ulicy Krochmalnej 44 na pograniczu Śródmieścia i Woli, nieopodal Parku Mirowskiego, powstanie 8-kondygnacyjny budynek o podwyższonym standardzie, w którym zaplanowano jedynie 27 apartamentów. W ofercie znajdą się także dwa dwukondygnacyjne penthouse’y z tarasami na dachu i widokiem na centrum Warszawy. Części wspólne zostaną urządzone w stylu hoteli butikowych. W parterze znajdzie się miejsce pod lokal użytkowy o powierzchni 96 mkw.

Inwestycja zaoferuje przyszłym mieszkańcom wiele udogodnień, w tym m.in. elektryczne zamki na kod do drzwi wejściowych, siłownię wraz z sauną, stojaki na rowery czy przeszkloną windę. Rezydencja Krochmalna wyróżniać ma się nowoczesną elewacją z roślinnością, a także oryginalnym oświetleniem części wspólnych i zieloną ścianą w lobby oraz części tarasowej na dachu budynku.

Działka, na której powstanie inwestycja została już ogrodzona. Obecnie deweloper jest na etapie przetargu, który wyłoni generalnego wykonawcę. Budowa rozpocznie się w tym roku, a jej zakończenie planowane jest na 2025 rok.

Komentarze


  • Al
    Gość
    2023-02-17 18:06:04
    Mieszkam obok,ctacrezydencja tam pasuje jak piesc do nosa xD nie mowie nie budowaniu apartamentow, ale otoczenie jest raczej nie az tak prestizowe, a sie zastanawiam czy dzieki tej inwestycji ceny wynajmu znowu nie wywala w kosmos.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.