Browary Warszawskie bogatsze o Apartamenty przy Warzelni

2019.02.12

Echo Investment uruchomiło sprzedaż mieszkań w budynku, który powstanie w sąsiedztwie zabytkowej XIX-wiecznej Warzelni na terenie Browarów Warszawskich. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia JEMS Architekci.

Apartamenty przy Warzelni powstaną w budynku o miedzianej elewacji, który zlokalizowany będzie w sąsiedztwie zabytkowej XIX-wiecznej Warzelni - największego zachowanego budynku dawnych browarów.

Przy nowym odcinku ulicy Krochmalnej wybudowanych zostanie 76 apartamentów o zróżnicowanych metrażach, od jednopokojowych, kompaktowych wnętrz, po cztery penthouse'y położone na dwóch najwyższych kondygnacjach. Wśród udogodnień czekających na przyszłych mieszkańców jest m.in. zintegrowany system zdalnego sterowania ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją i przesłonami elewacyjnymi.

Od ulicy Krochmalnej do budynku prowadziły będą reprezentacyjne hole wejściowe oraz recepcja wraz ze strefą wypoczynku. Przyszli lokatorzy Apartamentów przy Warzelni będą mogli ponadto korzystać z całodobowej, dostępnej siedem dni w tygodniu usługi concierg.

Budowa inwestycji rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.