Bouygues Immobilier z inwestycją Wileńska Express w Warszawie

2018.03.26

Francuski deweloper, firma Bouygues Immobilier Polska wybuduje na warszawskiej Pradze Północ nową inwestycje mieszkaniową - Wileńska Express.

Na działce przy ulicy Wileńskiej 14, powstanie kompleks trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych o zróżnicowanej wysokości od 4 do 8 pieter. Łącznie warszawska inwestycja zaoferuje 307 mieszkań i są to głównie lokale typu studio i 2-pokojowe, a także większe – 3- i 4-pokojowe. Deweloper zaprojektował również przestrzenne 3-poziomowe apartamenty z widokiem na panoramę Warszawy.

Nasza inwestycja wpisuje się w nurt rewitalizacji prawobrzeżnej części Warszawy. Otwarta przestrzeń placu z zielenią, sklepami i placem zabaw nawiązuje kontekstowo do tradycji praskich podwórek - przestrzeni, na których tradycyjnie od lat ogniskuje się życie Prażan. Będzie to miejsce aktywności społecznej oraz rodzinnej dla mieszkańców całej dzielnicy. Działamy w interesie społecznym i chcemy, by projekt naszej inwestycji sprzyjał integracji mieszkańców
powiedział: Pierre-Vincent PASQUET, dyrektor warszawskiego oddziału Bouygues Immobilier Polska.

Wszystkie mieszkania posiadały będą balkony lub tarasy. Pod kompleksem Wileńska Express znajdzie się podziemna hala garażowa, a na parterze przestrzeń pod lokale handlowo-usługowe.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.