Znamy datę otwarcia galerii Nowa Stacja w Pruszkowie


2018.10.05
Autor: Urbanity.pl
Za nieco ponad miesiąc otwarta zostanie nowoczesna galeria handlowa Nowa Stacja, zlokalizowana u zbiegu ulic Sienkiewicza i Stalowej w Pruszkowie.

10 listopada 2018 roku o godzinie 10.00 rano pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy w powstającej jeszcze galerii handlowej Nowa Stacja w Pruszkowie. Łącznie na powierzchni 27 000 mkw. znajdzie się około 100 sklepów i punktów usługowych.

W galerii znajdzie się również miejsce na część gastronomiczną oraz rozbudowaną strefę rozrywkowo-rekreacyjno- edukacyjną, gdzie znajdzie się 7-salowe Multikino, klub fitness Zdrofit oraz sala zabaw Fikołki oferująca najmłodszym nie tylko zabawę, ale również rozmaite zajęcia dydaktyczne i rozwojowe. W galerii pojawi się także przestrzeń co-workingowa, która zapewni lokalnym przedsiębiorcom wygodne warunki do pracy.

Prace przy budowie Nowej Stacji są już na ostatniej prostej. Obydwa wejścia zostały ozdobione szklanymi taflami otoczonymi płytami inspirowanymi kortenem. Na szkle umieszczono dodatkowo kortenowe ozdoby.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia IMB Asymetria.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.