Centrum Handlowe Nowa Stacja w Pruszkowie wybuduje Karmar

2016.03.14

Firma Karmar została wybrana na generalnego wykonawcę pierwszego w Pruszkowie nowoczesnego centrum handlowego Nowa Stacja. Inwestorem projektu jest spółka ECC Real Estate, którą w przygotowaniu inwestycji wspomagała spółka BYPolska Property Development.

Nowa Stacja będzie pierwszym centrum handlowo-rozrywkowym w Pruszkowie. Obiekt z dwoma parkingami mieszczącymi się na poziomie -1 oraz na dachu na około 800 samochodów, na powierzchni 27 000 metrów kwadratowych funkcjonować będzie ponad 120 znanych sklepów, w tym m.in. pierwszego w Pruszkowie H&M. W galerii znajdzie się również 7-salowego kino, klub fitness, szkoła tańca, sezonowe lodowisko, strefa zabaw dla dzieci czy ścianka wspinaczkowa.

Powierzamy budowę Nowej Stacji partnerowi z ponad 25?letnim doświadczeniem. Współpraca z firmą Karmar S.A. daje gwarancję sprawnego i terminowego ukończenia inwestycji. Cieszę się, że już w przyszłym roku mieszkańcy Pruszkowa będą mieli dostęp nie tylko szerokiej oferty handlowej i usługowej, ale także do rozrywki i aktywnego stylu życia bez konieczności wyjazdu do Warszawy


- mówi Maciej Krzewiński, COO ECC Real Estate.

Nowa Stacja w Pruszkowie zostanie oddana do użytku w czwartym kwartale przyszłego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.