Pruszkowska Nowa Stacja pnie się w górę [VIDEO]

2017.11.02

W centrum Pruszkowa trwają zaawansowane prace budowlane przy nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja. Pierwsi klienci zrobią zakupy w nowym obiekcie w IV kwartale 2018 roku.

Nowa Stacja powstaje na działce przy ulicy Sienkiewicza 19 w Pruszkowie. Z początkiem tego roku ruszyły pierwsze prace rozbiórkowe i przygotowawcze, natomiast od kwietnia budowa obiektu ruszyła pełną parą.

Budowa Centrum Nowa Stacja - październik 2017 r. VIDEO

Obecnie gotowa jest już konstrukcja kondygnacja podziemna, na której znajdzie się parking samochodowy dla klientów centrum handlowego. Zakończyły się tam także prace murowe, a niebawem wykonawca przystąpi do wykonania izolacji termicznej na stropie.

Widoczne postępy w budowie widać już również na parterze Nowej Stacji. Konstrukcję ukończono w 80% i zabrano się za stawianie ścian osłonowych oraz ścian działowych. Na pierwszym piętrze widać już elementy pionowe, a na najbliższe dni zaplanowane jest pierwsze betonowanie stropu na tej kondygnacji.

W centrum handlowo-usługowym Nowa Stacja, aż 1/5 powierzchni, czyli prawie 5 600 metrów kwadratowych, zostanie zagospodarowana pod część rozrywkowo-sportowo-edukacyjna. W obiekcie znajdzie się Multikino oraz klub fitness Zdrofit z nowoczesną salą zabaw Fikołek.

Nowa Stacja zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.