Według harmonogramu przebiega budowa kompleksu Opolska Business Park

2014.07.24

Na budowie kompleksu biurowego Opolska Business Park, którego inwestorem jest firma Echo Investment, właśnie zakończono wykonywanie płyty fundamentowej pierwszego budynku. Inwestycja powstaje na działce u zbiegu ul. Opolskiej i al. 29 Listopada w Krakowie.

Opolska Business Park to kompleks biurowy, który składał się będzie z trzech 12-kondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym. Łączna powierzchnia najmu wynosić będzie 57 tys. mkw. Kompleks zaoferuje biura w najwyższym standardzie klasy A.

Obecnie na terenie budowy trwają prace związane ze zbrojeniem i betonowaniem stropu nad garażem. Budowlańcy rozpoczęli również montaż elementów pionowych parteru. Według zapowiedzi wykonawcy inwestycji prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Realizacja inwestycji będzie przebiegała w 3 etapach. W pierwszej fazie projektu powstanie budynek o powierzchni ponad 18 tys. mkw., a jego oddanie do użytku planowane jest na czwarty kwartał przyszłego roku.

Inwestycja przebiegała będzie w trzech etapach. I etap to budynek o powierzchni ponad 18 tys.mkw, którego oddanie do użytku zaplanowano na IV kwartał 2015 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.