Amer Sports w krakowskim O3 Business Campus

2019.01.14

Fiński producent odzieży, obuwia oraz sprzętu sportowego - Amer Sports, powiększył swoje biuro w krakowskim kompleksie O3 Business Campus.

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała Amer Sports w transakcji najmu 650 mkw. powierzchni biurowej w III etapie kompleksu O3 Business Campus w Krakowie. Najemca to firma powstała w 1950 roku w Finlandii, która obecnie zatrudnia ponad 8 600 pracowników w 34 krajach na całym świecie.

- Amer Sports powiększa biuro, a część wynajętej powierzchni przeznaczy pod nowy koncept, związany z promocją produktów sportowych. Będzie to pierwszy tego typu oddział Amer Sports w Polsce – powiedział Dariusz Madej, Negocjator w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.

O3 Business Campus to nowoczesny kompleks biurowy oferujący 57 000 mkw. powierzchni najmu klasy A. Inwestycja składa się z trzech 12-kondygnacyjnych budynków z podziemnym parkingiem. Kompleks znajduje się u zbiegu ulicy Opolskiej i Alei 29 Listopada w północnej części miasta. Właścicielem O3 Business Campus jest Echo Investment.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.