Elastyczna przestrzeń biurowa CitySpace w O3 Business Campus

2020.07.16

Otwarta została w Krakowie elastyczna przestrzeń biurowa CitySpace, która mieści się w kompleksie O3 Business Campus. Łącznie przygotowanych zostało 500 stanowisk pracy.

Nowe krakowskie biuro CitySpace jest w pełni serwisowane, a to oznacza, że operator odpowiada za obsługę recepcji, urządzenia i meble biurowe, serwis sprzątający, wsparcie IT, wyposażenie i zaopatrzenie kuchni oraz opiekę managera biura. Biuro w Krakowie jest dwupoziomowe, które daje łącznie 500 stanowisk pracy na 4 000 mkw. serwisowanej powierzchni biurowej.

W najnowszej przestrzeni biurowej CitySpace dostępne są gabinety i biura typu open space (na wyłączność). Użytkownicy mogą korzystać z sal konferencyjnych, pokoi relaksów, budek telefonicznych, recepcji i kuchni.

Wnętrza biura CitySpace w O3 Business Campus inspirowane zostały stylem skandynawskim i zaprojektowane przez pracownię Medusa Group.

Operator już planuje kolejne lokalizacje dla swoich biur w Krakowie. Do końca 2021 firma planuje powiększyć sieć nawet do 20 lokalizacji w całej Polsce. Obecnie CitySpace dostępny jest w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.