W Krakowie zadebiutuje nowa marka hotelowa - greet

2020.10.08

W Krakowie, w bezpośrednim sąsiedztwie międzynarodowego lotniska w Balicach imienia Jana Pawła II powstanie pierwszy hotel, który sygnowany będzie marką greet, należącą do portfolio marek lifestylowych grupy Accor w regionie.

Trwa dynamiczny rozwój portfolio marek lifestylowych grupy Accor w regionie Europy Wschodniej. Właśnie podpisana została umowa franczyzy z firmą Cracovia Airport Hotel na realizację nowego hotelu, który powstanie przy ulicy Medweckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie międzynarodowego lotniska w Balicach imienia Jana Pawła II.

Nowy krakowski hotel zaoferuje łącznie 161 pokoi, z czego 84 pokoje funkcjonowały będą pod marką ibis Styles, natomiast pozostałe 77 pod wprowadzaną właśnie marką greet. Będzie to pierwszy obiekt w Polsce i Europie Wschodniej sygnowany tym własnie brandem. Design i projekt wnętrz powstał w pracowni Tremend.

Działająca w segmencie ekonomiczny marka greet powstała w 2018 roku i w jej działanie wpisana jest myśl o ochronie środowiska, recyclingu i upcyclingu. Marka przypisuje duże znaczenie lokalności i zrównoważonej turystyce.

Accor ma w planach otwarcie do 2024 roku aż dziesięciu nowych hoteli, które sygnowane będą marką greet,

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Hotel ibis Styles i greet, Tremend

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.