W kwietniu otwarcie hotelu Ibis Styles w Bolesławcu

2020.02.03

Bolesławiec jest kolejnym polskim miastem, w którym otwarta zostanie znana na całym świecie marka hoteli Ibis Styles. Inwestor podał datę otwarcia obiektu.

W kwietniu tego roku otwarty zostanie nowoczesny hotel Ibis Styles Bolesławiec, który powstaje w bliskim centrum miasta, na działce przy ulicy Asnyka. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Tremend.

Hotel Ibis Styles Bolesławiec zaoferuje 65 pokoi na czterech kondygnacjach oraz 4 sale konferencyjne. W obiekcie otwarta zostanie również restauracja w koncepcie Winestone oraz ogólnodostępna kręgielnia z trzema torami i barem. Dla młodszych gości hotelowych przygotowany zostanie kącik dla dzieci.

Bolesławiecki hotel znanej na całym świecie marki Ibis Styles nawiązywał będzie do ceramicznych tradycji tego miasta na Dolnym Śląsku. Będzie to możliwe m.in. dzięki stanowisku na recepcji, które zaprojektowano w kształcie dwóch filiżanek. Dodatkowo ściany hotelu zdobione będą w oparciu o motywy formowania i barwienia ceramicznych naczyń.

Otwarcie hotelu Ibis Styles Bolesławiec odbędzie się w kwietniu br., ale już teraz trwa rekrutacja na wszystkie dostępne pozycje.

Inwestycja powstaje we współpracy ze spółką Ibis Bolesławiec Sp. z o.o., która nadzoruje budowę Hotelu Ibis Styles.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Hotel Ibis Styles, Tremend

Komentarze


  • Mb
    Gość
    2020-02-03 22:17:55
    Super coś nowego

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.