Start IV etapu kompleksu Enterprise Park

2015.10.15

Eiffage Polska Budownictwo rozpoczął budowę czwartego etapu kompleksu biurowego Enterprise Park, który powstaje w Krakowie i jest własnością funduszu EPISO 3, zarządzanego przez Tristan Capital Partners oraz Avestus Real Estate.

W ramach czwartego etapu prac powstaną dwa biurowce - budynek E o powierzchni najmu 15,5 tys. mkw., oraz budynek F, który zaoferuje przyszłym najemcom 10,9 tys. mkw. Będzie to największy etap w ramach kompleksu Enterprise Park, który powiększy się do 60 tys. mkw. Do dyspozycji najemców i ich gości będzie również w sumie 1370 miejsc parkingowych.

Nowe budynku spełniały będą standardy ekologiczne oraz zostaną poddane certyfikacji środowiskowej w systemie BREEAM. Czwarty etap inwestycji ma zostać oddany do użytku w 2017 roku. Za prace budowlane odpowiada firma Eiffage Polska Budownictwo, a projekt architektoniczny przygotowała pracownia DDJM Biuro Architektoniczne.

Obecnie krakowski kompleks biurowy składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni wynoszącej 29,3 tys. mkw. Pod koniec bieżącego roku oddany zostanie do użytku kolejny obiekt, który powiększy inwestycję o dodatkowe 5,9 tys. mkw. najemców kompleksu znajdują się m.in.: Cisco i Delphi.

Źródło: Eurobuild CEE

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.