Brak wolnych biur w Enterprise Park

2018.12.06

Przedłużenie dotychczasowych umów najmu i ekspansja na kolejne 4 200 m kw. spowodowało, że krakowski kompleks biurowy Enterprise Park został w całości skomercjalizowany.

Od kilku lat swoje siedziby w Enterprise Park mają takie firmy jak m.in. Cisco, lider w zakresie IT i rozwiązań sieciowych, który wynajem 10 700 m kw. powierzchni przedłużył do 2024 roku. Na dłużej w kompleksie pozostanie również inny ze stałych najemców, który przedłużył obowiązujący kontrakt najmu 10 500 m kw. powierzchni na kolejne 5 lat oraz powiększył swoje biuro o ostatnią wolną przestrzeń w obiekcie (4 200 m kw.)

Wśród pozostałych najemców Enterprise Park są także Aptiv, Aon, Weatherford, Olimp, Warsztat Kulinarny czy dwujęzyczne przedszkole ze żłobkiem KIDS&Co., które rozpoczęło działalność 1 września 2018 roku.

Enterprise Park to kompleks sześciu biurowców klasy A, które łącznie oferują 61 420 mkw. powierzchni. Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Krakowa w dzielnicy Podgórze. Projekt architektoniczny wszystkich budynków kompleksu Enterprise Park opracowany został przez DDJM Biuro Architektoniczne. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Eiffage Polska Budownictwo. Od maja 2015 roku, na mocy umowy joint venture Enterprise Park jest własnością Tristan Capital Partners i Avestus Real Estate.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.