Będzie trzeci etap kompleksu Enterprise Park

2014.10.14

Zakończyła się budowa II etapu krakowskiego kompleksu biurowego Enterprise Park. Inwestorem projektu jest firma Avestus Real Estate, która potwierdziła już, że trwają prace przygotowawcze pod budowę III fazy inwestycji.

W ramach II etapu kompleksu wybudowany został biurowiec C o powierzchni 14 tys. mkw. Budynek ten został już wynajęty w 95 proc. W I etapie inwestycji powstały dwa obiekty, które oddane zostały do użytku w IV kwartale 2012 roku.

W III etapie Enterprise Park powstanie budynek D, który będzie miał około 5,8 tys. mkw. powierzchni najmu o najwyższym standardzie klasy A. Będzie to 4-kondygnacyjny budynek z podziemnym garażem na 102 miejsca, znajdujący się w w południowej części kompleksu, od strony Alei Powstańców Wielkopolskich i ul. Klimeckiego. Piętra obiektu będą miały powierzchnię od 1,8 tys. mkw (piętro I) do 1,9 tys. mkw. (piętra II i III). Część pierwszej kondygnacji zajmą powierzchnie biurowo-usługowe wraz z recepcją. W pozostałej części znajdzie się parking samochodowy na 35 miejsc.

Inwestor posiada już pozwolenie na budowę i jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się prace budowlane, które potrwają do końca 2015 roku. Cały kompleks będzie miał docelowo około 35 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Enterprise Park, Avestus Real Estate

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.