Ruszyła realizacja 5-gwiazdkowego Autograph Collection Hotel


2017.10.30
Autor: Urbanity.pl
Grupa deweloperska Angel Poland Group realizuje w bezpośrednim sąsiedztwie Wawelu ekskluzywny hotel Autograph Collection. 5-gwiazdkowy obiekt dołączy do lifestylowej marki należącej do Marriott International.

W centrum Krakowa, przy ulicy Stradomskiej 12-14, powstaje 5-gwiazdkowy hotel Autograph Collection, w którym znajdą się 134 luksusowe apartamenty, 125 pokoi oraz centrum spa.

Hotel dołączy do Autograph Collection Hotels, lifestylowej marki należącej do Marriott International, największej firmy hotelarskiej na świecie. Będzie przy tym pierwszym obiektem tej ekskluzywnej linii w Polsce


- zaznacza Małgorzata Nowosielska, dyr. marketingu i sprzedaży obszar Południe.

Do Autograph Collection Hotels należą wyłącznie najbardziej unikalne i najpiękniejsze nieruchomości na świecie, starannie selekcjonowane przez Marriott


- podkreśla.

Luksusowy hotel powstaje w kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie Wawelu, której której historia sięga XIV wieku. Wcześniej w obiekcie funkcjonowały m.in. szpital, urząd celny i siedziba dowództwa wojskowego.

Bogata historia budynku, w połączeniu z pełną charakteru architekturą z przełomu XVIII i XIX wieku, sprawiają, że miejsce to jest najlepszą lokalizacją dla flagowego hotelu naszej marki


- uważa John Licence z sieci Autograph Collection Hotels.

Są już wśród nich są takie historyczne perły jak m.in. okazały, neorenesansowy pałac Boscolo w Pradze czy Nassau Breda zlokalizowany częściowo w zabytkowym klasztorze. Krakowski Autograph będzie mógł tymczasem pochwalić się jedną z najlepszych restauracji w Krakowie oraz z wysokim na 9 metrów barem, oferując unikalną i elegancką przestrzeń zorganizowaną... w dawnym kościele.

Hotel będzie dysponował również ogrodem o powierzchni 6 000 metrów kwadratowych z wyjątkowo zróżnicowaną zielenią - od ziół, przez różne gatunki drzew owocowych, po drzewa liściaste..

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.