Miniaturka Stradom House

Stradom House
Kraków, Stradomska 12-14

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Inne nazwy
Autograph Collection Hotels
Otaczające ulice
Stradomska
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
hotelarski
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Przebudowy
2019 - 2022 grudzień (przebudowa obiektu na potrzeby hotelarskie)
Inwestor/deweloper
Angel Poland Group

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
4
Kondygnacje podziemne
1
Pokoje hotelowe
125
Miejsca parkingowe
158

Opis

Obiekt Stradom House został zrealizowany w Krakowie przy ulicy Stradomskiej 12-14. Można się spotkać z jego innymi nazwami, tj. Autograph Collection Hotels. Inwestycja ta jest projektem Angel Poland Group, a jego konstrukcją zajęła się spółka budowlana Angel Construction. Niedaleko znajduje się Angel Stradom, powstaje Stradomska/Św. Agnieszki i zbudowany zostanie Hotel Le Méridien.

Informacje dodatkowe

 • budynek hotelowy w standardzie 5-gwiazdek
 • całodobowa recepcja, ochrona i monitoring
 • hotel oferuje 125 pokoi z czego 81 Double, 44 Twin – w tym 1 Penthouse
 • w budynku znajduje się kwiaciarnia, bar i winiarnia z ogródkiem, 2 restauracje
 • hotel posiada zewnętrzne patio dla gości przy jednej z restauracji oraz sali konferencyjnej na parterze
 • sala konferencyjna na poziomie 0 – sala o powierzchni 153 m.kw z możliwością podziału na dwie niezależne sale, sala konferencyjna na poziomie -1 – sala o powierzchni 97 m.kw z możliwością podziału na dwie niezależne sale
 • goście hotelowi mogą korzystać z m.in. SPA, Fitness – kameralnego klubu fitness poziom premium, zespołu saun, basenu, gabinetów zabiegowych, juice bar w recepcji
 • miejsca parkingowe znajdują się w podziemnym parkingu
Ostatnio zmodyfikowano 2023-01-16 16:34:51

Powiązane firmy

Forum opinii Stradom House


 • MAx
  Gość
  2018-09-23 13:24:45
  Prymitywny projekt, niszczenie starej architektonicznej, a wszystko to za sprawą gnoja który powinien siedzieć czyli byłego głównego konserwatora łapówkarza oraz urzędników którzy mają wielkie kieszenie na łapówki. Czuję że ten pier... łapówkarz konserwator będzie musiał mieć obitą mordę. Ratujmy Kraków bo jest niszczony przez przez pazernych inwestorów!!!

 • Zdzisek P.
  Gość
  2018-09-23 13:27:40
  Masz rację! To wstyd że tak piękne miasto jest niszczone. Ale takich ludzi wybrano na radnych, prezydenta któremu szmal cieknie z każdej strony.
  Stare średniowieczne mury będą zastąpione szkłem i betonem!!!

 • Ola
  Gość
  2018-09-23 13:31:18
  To nie poważne. Kto to projektował? Z przodu fasada a z tyłu blokowisko! Nie zazdroszczę tym co mają widok od strony ogrodów. To fakt, Kraków jest niszczony. Ustawa o zagospodarowaniu miasta leży w szufladzie u Majchrowskiego od kilku lat nie podpisana. Dlaczego?
  Takie koszmarki powstają w wielu miejscach. To bezpowrotne niszczenie architektury miasta!

 • Krzysztof
  Gość
  2018-09-23 13:33:39
  Jakieś demony opanowały miasto, a nie anioły!

 • Zenek
  Gość
  2018-09-23 13:34:35
  Czy ten były konserwator już siedzi? Czy jednak koledzy go wybronili?

 • tomaszwas072
  Gość
  2023-02-02 00:30:13
  Jako archeolog czytajac te powyższe LAMENTY i żale zastanawiam sie jak dziś odebranoby budowe modernistycznego domu Weneckiego na rynku czy sławnego Budynku Feniksa? ;) Te dziwaczne teksty,ze Krakow traci bezpowrotnie tkanke sredniowieczna(jakby ten budynek miał COKOLWIEK wspolnego ze średniowieczem ;) Juz nie pisząc,ze Krakow jest totalna mieszanina stylów począwszy od romańskiego,przez gotyk,renesans barok,klasycyzm czy liczne przyklady lepszego czy gorszego modernizmu!Ludzie litości! Miasto to żywy organizm,a ten budynek jest na pewno lepszy niz ta ruina ktora straszyła tu przechodniów przez dziesieciolecia!.I pisze to jako wrażliwy na sztuke historyk!.Skończmy te brednie o demonach czy średniowiecznym niszczonym bezpowrotnie przez deweloperów mieście!Czy ktos z Was jest architektem czy przynajmniej historykiem sztuki,zeby wygłaszac takie wydumane,patetyczne kawałki..o jakiejś zapaści?..Dla mnie to miasto nareszcie ZYJE

 • Otylia
  Gość
  2023-02-16 12:01:01
  tomaszwas072 kompletnie się zgadzam! Gdyby o urbanistyce miasta mieli decydować osoby takie jak Państwo z powyższych komentarzy to może najlepiej od razu wróćmy do średniowiecza i rynsztoków po ulicach. Nie wieszałabym tak psów na wszystkich deweloperach. Uwierzcie, że renowacje kamienic, w taki sposób, aby spełnić wymagania Konserwatorów, potencjalnych Właścicieli, ale przede wszystkim rynku mieszkaniowego to nie lada wyzwanie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.