Kraków i Wrocław z gotowymi apartamentami z segmentu premium


2021.10.08
Autor: Urbanity.pl
Angel City we Wrocławiu i Angel Stradom w Krakowie zostaną oddane do użytku jeszcze w tym kwartale. Są to kolejne inwestycje mieszkaniowe z sektora premium zrealizowane przez Angel Poland Group.

Angel Poland Group to firma z branży nieruchomości, która funkcjonuje na polskim rynku od 18 lat i w tym czasie zrealizowała m.in. takie projekty jak: Angel Plaza, Angel City i Angel Wawel w Krakowie oraz Angel Wings, Angel River we Wrocławiu. Obecnie spółka kończy realizację dwóch inwestycji mieszkaniowych z sektora premium.

We Wrocławiu wszczynane są ostatnie procedury, których celem jest zakończenie robót budowlanych i przystąpienie do odbioru mieszkań. Na Przedmieściu Oławskim, na działce przy ulicy Walońskiej powstał apartamentowiec Angel City, który oferuje 370 mieszkań, lobby z całodobową ochroną, centrum fitness i strefę SPA o powierzchni prawie 200 mkw., oraz rowerownię. W parterze znajdują się lokale handlowo-usługowe o łącznej powierzchni ponad 1 800 mkw., a pod budynkiem hala garażowa.

Z kolei w Krakowie w drugiej połowie października rozpocznie się wydawanie kluczy do 135 apartamentów, z których największy miał około 300 mkw. Część mieszkalna została już prawie w całości sprzedana.

W sąsiedztwie Angel Stradom powstaje także pięciogwiazdkowy Autograph Collection by Marriott. Hotel Stradom House zostanie oddany do użytku w połowie 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.