Angel City we Wrocławiu zgodnie z harmonogramem


2019.08.06
Autor: Urbanity.pl
Pod koniec 2018 roku wystartowała budowa apartamentowca Angel City, który powstaje w bliskim sąsiedztwie rzeki Oławy we Wrocławiu. Deweloperem jest Angel Poland Group.

Na budowie Angel City wykonano już znaczącą część płyty fundamentowej oraz konstrukcji podziemnej apartamentowca. Inwestycja posiadała będzie trzy podziemne poziomy, a realizacja każdej z kondygnacji podziemnej będzie trwać około 6 tygodni. Docelowo na budowie pracować będzie około 350 osób.

To bardzo złożone przedsięwzięcie. Docelowo na budowie pracować będzie około 350 osób. Wyzwaniem będzie również wykonanie wysokiego na trzy kondygnacje wejścia na wewnętrzny zielony dziedziniec. W tym miejscu konstrukcję podtrzymywać będą słupy w kształcie litery „V” do których trzeba było zamówić specjalne systemy deskowań
powiedział: Sebastian Bieńkowski, członek zarządu Angel Construction, generalnego wykonawcy apartamentowca

Angel City oferuje 370 mieszkań, od studio po ponadto stumetrowe apartamenty z tarasami. Przyszli mieszkańcy apartamentowca będą mieli do dyspozycji lobby z całodobową ochroną, centrum fitness i strefę SPA o powierzchni prawie 200 mkw., czy rowerownię. W podziemnej części inwestycji znajdą się stacje ładowania pojazdów elektrycznych, natomiast na parterze zaplanowano pasaż handlowo-usługowy o powierzchni ponad 1800 mkw.

Wrocławski budynek firmy Angel Poland Group posiadał będzie również wewnętrzny dziedziniec o powierzchni ponad 1000 mkw., w którym znajdzie się ogólnodostępny teren zielony oraz ogródki przynależne do wybranych mieszkań.

Do tej pory sprzedanych zostało prawie 150 mieszkań, czyli ponad 40 proc. wszystkich dostępnych lokali w Angel City. Ceny mieszkań zaczynają się od 9 000 zł za mkw. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na przełom II i III kwartału 2021 roku. Projekt architektoniczny przygotowała londyńska pracownia EPR Architects.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.