Kolejny Angel rośnie we Wrocławiu


2018.12.13
Autor: Urbanity.pl
Angel Poland Group przystąpił do realizacji swojego kolejnego projektu mieszkaniowego we Wrocławiu. Na Przedmieściu Oławskim powstaje właśnie apartamentowiec Angel City Wrocław.

Obok Angel Wings i niedawno ukończonego Angel River ruszyła budowa kolejnego budynku mieszkalnego - Angel City Wrocław. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę, inwestor przystąpił do prac ziemnych na działce u zbiegu ulic Walońskiej i Traugutta.

Wrocławskie Angel City będzie budynkiem mieszkalnym o zróżnicowanej wysokości - sześć pieter od ulicy Traugutta i dziewięć pięter od strony Walońskiej. Obiekt zaoferuje łącznie 370 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. Zdecydowana większość z tarasami, balkonami lub loggiami. Na parterze budynku zaplanowano prawie 2 000 mkw. przestrzeni pod usługi.

Sprzedaż mieszkań w Angel City zostanie uruchomiona w pierwszym kwartale 2019 roku. Wtedy też będzie można wybierać lokale od kameralnych - jednopokojowych, aż po stumetrowe apartamenty.

Za projekt architektoniczny odpowiada londyńska pracownia EPR Architects. Angel City Wrocław zostanie oddany do użytku w II kwartale 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.