Luksusowe apartamentowce od Angel Poland we Wrocławiu i Krakowie


2020.03.04
Autor: Urbanity.pl
We Wrocławiu i Krakowie trwają prace budowlane apartamentowców o podwyższonym standardzie, których inwestorem jest firma Angel Poland Group.

Grupa deweloperska Angel Poland jest już obecna na wrocławskim rynku od kilku lat. Obecnie w budowie jest apartamentowiec Angel City, który powstaje na działce pomiędzy ulicą Traugutta, a Walońską na Przedmieściu Oławskim. Zaawansowanie prac konstrukcyjnych jest na poziomie 30 proc.

W ramach inwestycji powstaje apartamentowiec, w którym znajdzie się m.in. 370 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 do 112 mkw. W parterze budynku zaplanowano część usługową o łącznej powierzchni ponad 2000 mkw. Właśnie ruszyła komercjalizacja tej części kompleksu.

Obecnie na budowie trwają prace murarskie na trzech podziemnych kondygnacjach. Równolegle prowadzone są prace nad konstrukcją obiektu w części nadziemnej. Za projekt architektoniczny odpowiada londyńska pracownia EPR Architects. Angel City zostanie oddane do użytku w drugiej połowie 2021 roku.

Z kolei w Krakowie, firma Angel Poland Group prowadzi inwestycję, w ramach której powstaje luksusowy apartamentowiec Angel Stradom w sąsiedztwie pięciogwiazdkowego hotelu 12/14 Stradom House, który należał będzie do grupy Autograph Collection by Marriott

5- gwiazdkowy hotel Stradom House powierzchnię konferencyjną, salę balową, strefę fitness, spa wraz z basenem oraz restauracja i bar. Część mieszkalna to 134 apartamenty o podwyższonym standardzie.

Krakowska inwestycja zostanie oddana w pierwszej połowie 2022 roku.

Obecnie, zarówno w przypadku części mieszkalnej, jak i hotelowej, postępują prace przy części podziemnej frontowego budynku hotelowego - wykonywana jest hydroizolacja ścian fundamentowych oraz konstrukcja płyty dennej.

Generalnym wykonawcą inwestycji Angel City i Stradom House jest Angel Construction – spółka działająca w ramach grupy kapitałowej Angel Poland.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.