Powstający w Krakowie Equal Business Park przyciąga najemców

2018.10.30

Kolejne trzy nowe firmy wprowadzą się do powstającego w Krakowie kompleksu biurowego Equal Business Park, którego inwestorem i generalnym wykonawcą jest Cavatina Holding.

Nie słabnie zainteresowanie przestrzenią biurową w krakowskiej inwestycji Equal Business Park. Do kompleksu wprowadzą się kolejne trzy nowe firmy: Dotpay, Lavido, Noble System, a decyzję o ekspansji w obrębie Parku podjęła także firma Regus. Łącznie firmy zajmą 3 500 mkw. powierzchni.

Do największego biurowca kompleksu, który jeszcze w październiku otrzyma pozwolenie na użytkowanie wprowadzą się dwie firmy - Regus z ekspansją do 2 300 mkw oraz Dotpay z powierzchnią 600 mkw. Z kolei budynek B zyskał w ostatnim czasie takie marki jak Noble System (ponad 400 mkw.) oraz Lavido (60 mkw.).

Equal Business Park to inwestycja składająca się z zespołu budynków biurowych w standardzie technicznym klasy A. Kompleks powstaje na działce przy ulicy Wielickiej. Zakończyła się właśnie budowa biurowca C, czyli trzeciego, największego budynku w krakowskiej inwestycji. Łączna powierzchnia obiektu wynosi prawie 23 000 mkw.

W przygotowaniu jest obecnie 4 etap inwestycji, który dostarczy kolejne 12 000 mkw. Łącznie Equal Business Park dostarczy ponad 61 000 mkw. powierzchni biurowej. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację jest Knight Frank.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.