Krakowski Equal Business Park zmieni właściciela


2020.01.17
Autor: Urbanity.pl
Spółka Cavatina Holding zawarła przedwstępną umowę sprzedaży dotyczącą czterech biurowców kompleksu Equal Business Park w Krakowie.

Nowym właścicielem czterech budynków biurowych krakowskiego kompleksu Equal Business Park, które oferują łącznie ponad 60 000 mkw., zostało konsorcjum zarządzane przez Apollo-Rida Poland. Właśnie podpisana została przedwstępną umowę sprzedaży. W transakcji sprzedającemu doradzały firmy CBRE i kancelaria prawna Dentons a kupującemu firmy JLL i kancelaria Penteris.

Proces realizacji założeń inwestycyjnych spółki przebiega w sposób niezwykle dynamiczny. Ogromne zainteresowanie naszym parkiem, jak i powierzchniami będącego w budowie budynku D to dla nas powód do dumy. Equal Business Park to nasz flagowy projekt w Krakowie, który spotkał się z doskonałym przyjęciem na rynku, co przełożyło się również na uwagę nowych inwestorów. Cavatina z końcem 2019 roku uruchomiła 5 nowych projektów mixed-use, które w najbliższych latach dostarczą na polski rynek biurowy ponad 235 000 mkw. nowoczesnej powierzchni
powiedział: Daniel Draga, Członek Zarządu Cavatina Holding

Equal Business Park to nowoczesna inwestycja biurowa klasy A, która składa się z czterech biurowców. Kompleks powstaje na krakowskim Podgórzu przy ulicy Wielickiej i oprócz przestrzeni biurowej oferuje również takie usługi jak: kantyna, księgarnia, przedszkole, salon kosmetyczny, kawiarnie, sklepu oraz strefę zieleni wzbogaconych małą architekturą i sztuką.

Obecnie w budowie jest czwarty etap inwestycji, który oferuje ponad 11 300 mkw. Wśród firm, które już ulokowały swoje siedziby w Equal Business Park są Integer (InPost), Sii, QVC, Kimberly Clark, Aptiv, Equiniti, Kingfisher, Delphi Technologies, Regus czy Krakowskie Zakłady Automatyki.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.