Jedna z największych grup budowlanych w Polsce z siedzibą w Krakowie

2021.10.01

Do krakowskiego kompleksu budynków biurowych Equal Business Park wprowadzą się trzy spółki z Grupy Budimex.

Nową siedzibą dla trzech spółek z Grupy Budimex – Mostostal Kraków S.A., Budimex S.A. Oddział Budownictwa Ogólnego Południe oraz FBSerwis S.A. – stał się jeden z biurowców tworzących kompleks Equal Business Park w Krakowie.

Nowa siedziba jednej z największych grup budowlanych w Polsce mieściła się będzie w budynku D na piątym piętrze o łącznej powierzchni prawie 2 000 metrów kwadratowych brutto. Dotychczasowa siedziba spółek przez lata mieściła się w pobliżu Wzgórz Krzesławickich, oddalonych o ok. 10 km od centrum miasta.

Biurowiec D kompleksu Equal Business Park znajduje się przy ulicy Wielickiej w Krakowie i oferuje na sześciu kondygnacjach ponad 11 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni do pracy wraz z punktami usługowymi takimi jak kantyna, księgarnia, kawiarnia, salon kosmetyczny, sklep czy przedszkole. Budynek uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent

wybrały Equal Business Park na swoją nową siedzibę. W najnowszym biurowcu nowoczesnego i funkcjonalnego kompleksu zaprojektowanego i wybudowanego przez Cavatina Holding, firmy zajmą prawie 2 tys. mkw. brutto.

Kompleks Equal Business Park A,B,C, który wybudowany został w 2020 roku przez Cavatina Holding został nabyty przez fundusz Apollo Rida.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.