PKO Bank Polski - pierwszym najemcą biurowca Topos

2015.03.06

Pierwszym najemcą powstającego w Krakowie budynku biurowego Topos, został PKO Bank Polski, który zajmie 245 mkw. powierzchni na parterze obiektu. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na I kwartał przyszłego roku. Inwestorem jest Grupa Capital Park.

Kameralny biurowiec Topos powstanie przy ulicy Pawiej w Krakowie i będzie miał 550 mkw. powierzchni biurowo-usługowej. Budynek składał się będzie z czterech kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na I kwartał 2016 roku. PKO Bank Polski zajmie 245 mkw. powierzchni znajdującej się w parterze biurowca.

Na generalnego wykonawcę inwestycji wybrano firmę Erbet, która właśnie rozpoczęła prace budowlane na działce przy ulicy Pawiej.

Projekt obiektu został pozytywnie zaopiniowany przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Za projekt architektoniczny odpowiadają dwie krakowskie pracownie - DDD Architekci i MZ Studio.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • milik
  Gość
  2015-03-06 13:35:44
  na wizualizacji to super wygląda. nowoczesny budynek i nowoczesny oddział PKO BP

 • rafaello
  Gość
  2015-03-28 11:10:30
  Na wizualizacji to beznadziejnie wygląda:( Widzę tu kandydata na makabryłe.
  Na początku taka powydziwiania forma może i będzie zaskakiwać, ale szybko się opatrzy i za kilka lat zapewne będzie symbolem kiczu.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.