Otwarcie biura Cresa w biurowcu High5ive


2018.08.20
Autor: Urbanity.pl
Największa na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych świadcząca usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców otworzyła biuro w krakowskim budynku biurowym High5ive przy ulicy Pawiej 9.

Cresa obecnie posiada już w Polsce pięć biur - po Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie przyszła pora na Kraków. Firma doradcza zdecydowała się na biurowiec High5ive zlokalizowany przy ulicy Pawiej 9. Cresa otworzyła biuro w budynku nr 1, który został zrealizowany w pierwszym etapie inwestycji.

High5ive powstaje w sąsiedztwie Dworca PKP Kraków Główny i docelowo składał się będzie z pięciu biurowców, które łącznie zaoferują 70 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A.

Kraków niezmiennie znajduje się na tzw. krótkiej liście najlepszych lokalizacji dla firm wchodzących do Polski. Jest on drugim największym ośrodkiem akademickim i najsilniejszą destynacją turystyczną w kraju. Miasto jest liderem w sektorze nowoczesnych usług biznesowych. Wysokie zainteresowanie najemców i deweloperów sprawia, że Kraków jest drugim (po Warszawie) największym pod względem podaży i popytu rynkiem biurowym w Polsce - mówi Bartek Włodarski, Partner, Dyrektor działu Reprezentacji Najemców Biurowych oraz Klientów Korporacyjnych w firmie Cresa Polska.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.