Następny Olimp w Enterprise Park

2014.01.30

Przyszli najemcy powstającego na krakowskim Podgórzu drugiego etapu kompleksu biurowego Enterprise Park w czasie przerw obiadowych będą mogli korzystać z przestronnych wnętrz restauracji sieci OLIMP, która na parterze budynku C organizuje swój kolejny lokal. Otwarcie restauracji ma nastąpić jeszcze w tym roku, wkrótce po oddaniu do użytku najnowszego biurowca w kompleksie Enterprise Park zaplanowanego na przełom lipca i sierpnia br.

Avestus Real Estate, deweloper kompleksu Enterprise Park w Krakowie, podpisał z Grupą Gastromall, właścicielem dynamicznie rozwijającej się sieci gastronomicznej, umowę najmu powierzchni pod drugą już restaurację OLIMP w kompleksie biurowym, z której będą mogli korzystać amatorzy smacznych, zdrowych posiłków. To jeden z największych lokali sieci - łącznie ponad 460 mkw wraz z zapleczem. Podobnie jak siostrzany lokal w budynku B, nowy OLIMP będzie dostępny również dla klientów z zewnątrz i zaoferuje oprócz smacznego jedzenia także bezpłatny Internet oraz możliwość organizacji imprez okolicznościowych.

Inwestycja Enterprise Park znajduje się w krakowskiej dzielnicy Podgórze, przy Alei Powstańców Wielkopolskich. Otwarta w październiku 2012 r. pierwsza faza projektu - budynki A i B oferujące 15.000 mkw powierzchni - została już niemal w całości wynajęta. Główni najemcy to międzynarodowe korporacje z sektora zaawansowanych technologii.

Teren kompleksu zajmują trzy czterokondygnacyjne budynki biurowe klasy A. Łącznie najemcy korzystać będą z ok. 28.000 mkw powierzchni biurowej o najwyższym standardzie.

Obecnie trwają zaawansowane prace przy budynku C (14.000 mkw), w którym powierzchnia typowego piętra wynosić będzie od 4.066 mkw do 4.236 mkw.

Już teraz, na prawie pół roku przed planowanym oddaniem nowego budynku do użytku, wynajęta została ponad połowa dostępnej w nim powierzchni. Drugi etap Enterprise Park, podobnie jak pierwszy, okazał się dużym sukcesem Avestus Real Estate. Nasza inwestycja radzi sobie na rynku bardzo dobrze. To dowód, że koncepcja stworzenia nowoczesnego parku biurowego, zaprojektowanego specjalnie z myślą o konkretnej kategorii użytkowników, świetnie sprawdza się w praktyce. Jestem przekonany, że i drugi etap Enterprise Park zostanie wkrótce wynajęty w całości,


- mówi Maciej Gołębiewski, Dyrektor ds. Wynajmu i Marketingu Avestus Real Estate.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.